76266

21.darba gadu uzsākušie ilggadīgie bāriņtiesu priekšsēdētāji Latvijā
09.02.2017


2016. gada nogalē Saulkrastos pulcējās kolēģi, lai saņemtu Bāriņtiesu darbinieku asociācijas balvu- pateicību ''Par ilggadīgu darbu bāriņtiesā''.
Kāda sakritība- tieši 20 kolēģi- asociācijas biedri, 20 bāriņtiesu darbības gadus savas profesionālās prasmes atdevuši savai pilsētai un novadam veicot bāriņtiesas priekšsēdētāja amata pienākumus.
Tas ir apliecinājums darbam ilgtermiņā, kā arī pilsētu un novadu domes atbalstam un darba novērtējumam no pašvaldību deputātu un sabiedrības puses.
Savu pieredzi un profesionālās prasmes un iemaņas kolēģi turpina nodod jaunajiem kolēģiem, kuri uzsāk darbu bāriņtiesās.
Ilggadīgiem kolēģiem bija iespēja tikties ar jauno Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas priekšnieci Ilonu Kronbergu, kura iepazīstināja kolēģus ar savu redzējumu un turpmākās sadarbības iespējām.
Katrs no klātesošajiem  kolēģiem  izteica savu vēstījumu un vēlējumu turpmākiem darbības gadiem.

Lai mums visiem spēks, izturība un mīlestība darbā, kas ir mūsējais ceļā uz Latvijas simtgadi!

1.rinda - Inese Pērkone/Lizums/,Anda Smiltiņa- Plūdone/Bauska/,Sandra Jurcika/Ventspils novads/, Regīna Sakoviča/Krāslava/, Olita Liekniņa/Krimulda/, Daina Dēvita/Dundaga/, Baiba Meldere/Saulkrasti/, Inita Jansone/Priekuļi/

2. rinda - Inga Dukure/Litene/, Aija Mejere/Rēzekne/, Īrisa Guntra Turčinska/Jelgava/, Inese Zaporožeca/Lēdmane/, Silvija Vēze/Koknese/, Kārlis Briedis/Valka/, Iveta Stivriška/Vārkava/, Mārīte Bogdanova/Riebiņi/, Ilze Šteinberga/Mazsalaca/, Aurika Zīverte/Smiltene/

Klāt neesošas - Olga Rudaka/Jelgavas novads/,Ligita Šuca/Mērsrags/

 

 
      Atpakaļ